عقیده محمدرضا شریفی نیا مهراوه شریفی نیا

عقیده: محمدرضا شریفی نیا مهراوه شریفی نیا فرزندان بازیگران نجمه جودکی مجری ملیکا شریفی نیا بازیگران ایرانی بازیگران معروف بازیگران مشهور

گت بلاگز اخبار اجتماعی مدیران برج فکر می‌کنند خودشان می‌توانند تصمیم بگیرند ، ساخت و سازهای بدون مجوز اطراف برج میلاد

عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اخیرا گزارش‌هایی رسیده است که مجموعه برج میلاد یک مکان و ساختمان اداری می‌سازد که بعد از پیگیری‌های ما شهردار منطقه

مدیران برج فکر می‌کنند خودشان می‌توانند تصمیم بگیرند ، ساخت و سازهای بدون مجوز اطراف برج میلاد

ساخت و سازهای بدون مجوز اطراف برج میلاد/مدیران برج فکر می کنند خودشان می توانند تصمیم بگیرند

عبارات مهم : ایران

عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اخیرا گزارش هایی رسیده است که مجموعه برج میلاد یک مکان و ساختمان اداری می سازد که بعد از پیگیری های ما شهردار منطقه و معاونانش می گویند ما را آنجا راه نمی دهند. یعنی مجموعه برج میلاد خود را مثل سازمانی مانند نوسازی اراضی عباس آباد می داند و فکر می کند که خودش می تواند تصمیم بگیرد.

به گزارش ایلنا، محمد سالاری (رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران) در شصت و نهمین جلیه شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران در تذکر پیش از دستور به شهردار پایتخت کشور عزیزمان ایران در خصوص لزوم تدوین طرح جامع اراضی برج میلاد گفت: متاسفانه علیرغم اینکه مجموعه برج میلاد یکی از محل های حضور مردم و گردشگران است و به یک تفرجگاه ملی و حتی منطقه ای تبدیل شده است هست، هنوز جهت این مجموعه و اراضی اطراف آن، طرح جامعی تهیه نشده است.

وی ادامه داد: در شورای شهر دوره قبل هم در این مورد تذکرات زیادی داشتیم و در نهایت کمیسیون ماده ۵ مصوبه ای تصویب شد که شهرداری ملزم است که جهت تدوین طرح جامع اقدام کند و تا آن وقت نباید هیچ گونه ساخت و سازی در آنجا صورت گیرد. این درحالی است که متاسفانه دانشگاه علوم پزشکی کشور عزیزمان ایران در دوره گذشته در آنجا ساخت و سازی را شروع کرد که بعد از پیگیری های ما، این ساخت و ساز متوقف شد. ولی در فرآیند گذار و عوض کردن شهردار از قالیباف به نجفی؛ ساخت و ساز دوباره شروع شد.

مدیران برج فکر می‌کنند خودشان می‌توانند تصمیم بگیرند ، ساخت و سازهای بدون مجوز اطراف برج میلاد

سالاری با اشاره به تذکر خود به کشت پور (شهردار منطقه ۲) و توقف پروژه ادامه داد: مجددا در وقت شهرداری آقای نجفی تفاهم کردند و بالای ۵۰-۶۰ هزار متر مربع اضافه بنا ساختند و در حال ساخت هست. متاسفانه اصول شهرسازی و معماری و اصول طرح تفصیلی و طرح جامع را رعایت نمی کنند.

وی ادامه داد: همچنین گودبرداری مجموعه فاز دوم برج میلاد سال هاست رها شده است هست. بارها هم کمیسیون عمران تذکر دادند و ابراز نگرانی کردند.

عضو شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: اخیرا گزارش‌هایی رسیده است که مجموعه برج میلاد یک مکان و ساختمان اداری می‌سازد که بعد از پیگیری‌های ما شهردار منطقه

سالاری افزود: اخیرا گزارش هایی رسیده است که مجموعه برج میلاد یک مکان و ساختمان اداری می سازد که بعد از پیگیری های ما شهردار منطقه و معاونانش می گویند ما را آنجا راه نمی دهند. یعنی مجموعه برج میلاد خود را مثل سازمانی مانند نوسازی اراضی عباس آباد می داند و فکر می کند که خودش می تواند تصمیم بگیرد.

سالاری با اشاره به لزوم تدوین سریع طرح جامع برج میلاد گفت: از آنجا که برج میلاد در حوزه استحفاضی منطقه ۲ هست، شهردار منطقه و همکارانش باید بدون مجوز نظارت مستمر از برج میلاد داشته باشد.

واژه های کلیدی: ایران | شهردار | مجموعه | شهرداری | برج میلاد | شورای شهر | شورای شهر تهران | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz