عقیده محمدرضا شریفی نیا مهراوه شریفی نیا

عقیده: محمدرضا شریفی نیا مهراوه شریفی نیا فرزندان بازیگران نجمه جودکی مجری ملیکا شریفی نیا بازیگران ایرانی بازیگران معروف بازیگران مشهور

گت بلاگز اخبار بین الملل جاسوسی روسیه متوقف نشده است / مقام ضداطلاعات آمریکا

یک مقام ارشد ضد اطلاعاتی آمریکا مدعی شد، روسیه به‌رغم تحریم‌ها و تبلیغات روزانه در مورد دخالت مسکو در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا یک کمپین جاسوسی علیه ایا

جاسوسی روسیه متوقف نشده است / مقام ضداطلاعات آمریکا

مقام ضداطلاعات آمریکا: جاسوسی روسیه متوقف نشده است

عبارات مهم : آژانس

یک مقام ارشد ضد اطلاعاتی آمریکا مدعی شد، روسیه به رغم تحریم ها و تبلیغات روزانه در مورد دخالت مسکو در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا یک کمپین جاسوسی علیه ایالات متحده اجرا می کند.

به گزارش ایسنا، ویلیام اوانینا، مدیر کمیته ملی ضد اطلاعات آمریکا در مصاحبه با رویترز راجع به چالش ها از جمله هک دولت و رازها صنعتی، جاسوسی صنعتی، کارمندان و مقاطعه کاران دولتی که رازها را با رسانه ها و گروه هایی نظیر ویکی لیکس در میان می گذارند و استفاده خارجی از صنایع استراتژیک آمریکا صحبت کرد.

جاسوسی روسیه متوقف نشده است / مقام ضداطلاعات آمریکا

این گفت وگو در همان روزی که روسیه دور تازه تحریم های آمریکا را با کم کردن تعداد کارکنان دیپلماتیک آمریکا پاسخ داد، انجام شد. ولادیمیر پوتین، مدیر جمهوری روسیه تاکید کرد ۷۵۵ تن باید از کشورش خارج شوند و این در حالی است که بسیاری از آنها از اتباع روس هستند.

کنگره آمریکا همچنین هفته گذشته به اتفاق آراء رای داد تا تحریم های بیشتری علیه روسیه اعمال شود آیا که آژانس های اطلاعاتی آمریکا به این نتیجه رسیدند که مسکو از جنگ سایبری و سایر متدها جهت مداخله در انتخابات نوامبر گذشته استفاده می کرد؛ اتهامی که پوتین مکررا رد می کند.

یک مقام ارشد ضد اطلاعاتی آمریکا مدعی شد، روسیه به‌رغم تحریم‌ها و تبلیغات روزانه در مورد دخالت مسکو در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا یک کمپین جاسوسی علیه ایا

دسامبر گذشته باراک اوباما، مدیر جمهوری سابق آمریکا ۳۵ دیپلمات آمریکایی را اخراج کرد و آژانس های اطلاعاتی روسیه و کارکنان آنها را تحریم کرد و مقام های روس را از دو ساختمان دیپلماتیک در ایالات متحده خارج کرد.

ویلیام اوانینا می گوید: خارج کردن روس ها از آن ساختمان ها ضربه محکمی به روسیه بود. اهمیت این مساله به حدی است که نمی توان آن را سنجید.

با این وجود او گفت، آژانس های آمریکایی در سال گذشته در فعالیت های جاسوسی روسیه شاهد “بازدارندگی و یا کم کردن یا افزایش” نبوده اند. این مقام اطلاعاتی همچنین اذعان کرد حین کارها تلافی جویانه، آمریکا زیاد از روسیه ضرر می کند. مدیر کمیته ملی ضد اطلاعات آمریکا در ادامه گفت، استراتژی جاسوسی روسیه در پنج یا شش سال گذشته عوض کردن کرده و مثل سابق تنها به ارسال افسران اطلاعاتی ختم نمی شود.

جاسوسی روسیه متوقف نشده است / مقام ضداطلاعات آمریکا

این مقام راجع به تحقیقات آمریکا راجع به فعالیت های مسکو در سال انتخابات آمریکا و اینکه آیا کمپین ترامپ با مقام های روسیه همدستی داشته است یا خیر اظهارنظر نکرد؛ مدیر جمهوری آمریکا هرگونه اتهام را رد می کند.

واژه های کلیدی: آژانس | روسیه | جاسوسی | آمریکا | تحریم ها | آمریکایی | انتخابات | انتخابات ریاست جمهوری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz